Info

WTC De Winkelse Trappers is een sportclub. Ons bestuur zorgt ervoor dat alle financiële beslommeringen (verzekeringen !) in orde zijn. Om alles in goede banen te leiden heeft ze een aantal reglementen opgesteld. Tijdens de ritten zijn het de baankapiteins die het voor het zeggen hebben. Heb je zin om mee te fietsen, aarzel niet om ons te contacteren. Je kan altijd vrijblijvend een 2-tal ritten meerijden.

Het Bestuur 

Voorzitter & schatbewaarder: Ghillemyn Christiaan

Christiaan.Ghillemyn@dewinkelsetrappers.be

Gullegemstraat 85, 8880 Sint-Eloois-Winkel

056 509366

O.voorzitter & Secretaris: Bridelance Jacques

Jacques.bridelance@dewinkelsetrappers.be

Bestuursleden:

Heldenbergh Kris – Kris.heldenbergh@dewinkelsetrappers.be

Espeel Nico – Nico.espeel@dewinkelsetrappers.be

Neyrinck Bart – Bart.neyrinck@dewinkelsetrappers.be

Decouttere Nancy – Nancy.decouttere@dewinkelsetrappers.be

Vermont Dries – Dries.vermont@dewinkelsetrappers.be

Wegkapiteinen

Neyrinck Bart

Espeel Nico

Decouttere Nancy

Ghillemyn Christiaan

Espeel Mario

Website

Dries.vermont@dewinkelsetrappers.be

Clublokaal

Café Oud Gemeentehuis

Dorpsplein 18, 8880 Sint-Eloois-Winkel (Ledegem)

Privacy beleid